ARSAYT | Tarihçe

ARSAYT 35 yıllık Mobilya tecrübesine sahip Ali ARSLAN tarafından kurulmuştur.Nihai Hedefi, Hızlı, Kaliteli ve kullanışlı ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmanın yanı sıra Mutfak, Banyo, Raydolap, Yaşam Ünitesi, Kapı, Portmanto & Vestiyer gibi ürünleri, Proje işleri, Dekarasyon, Otel ve Mimari projelere imza atmaktır. İzmir Çamdibi'nde 1700 m² kapalı alanda Ebatlama, Bantlama, Cnc ve Delik İşleri, Kapı Üretimi ve Mobilya Üretim tesisiyle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, ürünlerinizin bilgisayar destekli üretim tesislerimizde milimetrik ve sıfır hata sistemi ile üretilmesidir.

ARSAYT ailesi olarak hayallerinizi dinleyip, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanıp, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Yenilikçi, özgün projelerinize ve fikirlerinize imza atmaktan haz alıyoruz

ARSAYT | Misyon

 • Firmalar üstlendiği İşleri başarıyla yerine getirebildiği derecede iyidir. Misyonumuz iş anlamında en iyisi olmaktır.
 • Kaliteli, güvenilir,endüstri 4.0'a hazır, teknolojik koşul ve gelişmelere uygun, uluslararası standartlar paralelinde, sektörde referans alınan bir firma olmak hedeflerimizdir .
 • Firma olarak; organizasyon, bilgi akışı, sürat, yüksek iş ahlakı ve eğitimli, tecrübeli çalışanlarımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz olarak tamamlamaktır.
 • Kurumsal Bir marka ve firma olarak müşterilerimiz için, akılcı çözümler üretmek, güvenilir çözüm ortağı olmaktır. Danışmanlık, tasarım, mimarlık, mühendislik, uygulama ve kontrol süreçlerine üst düzeyde cevap verecek ekip ve donanım ile üreteceğimiz özel proje ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek çalışmalara imza atmak ve sürekli gelişen kurumsal bir firma olmak.
 • ARSAYT | Vizyon

  Kapı,Mutfak,Özel Tasarım, Mobilya, Ray Dolap, Mimarlık, Mühendislik, Uygulama ve Kontrol süreçlerine üst düzeyde cevap verecek ekip ve donanım ile üreteceğimiz uygulama ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası düzeyde örnek projelere imza atmak ve sürekli gelişen kurumsal bir firma olmak.

  Bu doğrultuda vizyonumuz; daha iyisini, en iyisini söz verdiğimiz gibi üreterek birlikte büyümektir. Malzemede ve İşçilikte Kalite, Zamanında Teslimat" sloganları ile sizlere ergonomik yaşam alanları sunabilmek için daima son teknoloji ve aklın sınırlarını zorlayan tasarımları sunmayı hedefliyoruz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER